O Mnie

Dowiedz się kim jestem, co robię i dlaczego warto wybrać właśnie mnie.

„Fotografując staraj się pokazać to, czego bez ciebie nikt by nie zobaczył.” 

Robert Bresson

Fotografią zajmuję się z zamiłowania. Praca ta pozwala mi być z Wami często w najważniejszych dla Was momentach życia. Emocje jakie towarzyszą wszystkim wydarzeniom są zupełnie niepowtarzalne i dla każdego z Was indywidualne. Wiem, że w życiu warto zachowywać wspaniałe momenty na dłużej, dlatego dzięki zdjęciom mam możliwość uchwycenia wszystkich pięknych i wzruszających chwil.

W swojej pracy cenię sobie otwartość i zaufanie, a co najważniejsze, pełen profesjonalizm. Przed każdym zleceniem rozmawiam z Wami, omawiając skrupulatnie szczegóły oraz poznając Wasze oczekiwania, sugestie i temperamenty. Do każdego zadania podchodzę indywidualnie i z pełną odpowiedzialnością, angażując w to całego siebie.

Wasza wizja na fotografię jest dla mnie bardzo istotna i pozwala mi sprostać Waszym oczekiwaniom. Dzięki różnorodnemu doświadczeniu potrafię odnaleźć się zarówno w dużych kampaniach, jak i małych indywidualnych sesjach.

Posiadam pełnoklatkowy aparat Sony ALPHA A7 III i używam tylko profesjonalnych oraz oryginalnych obiektywów. W związku z tym wszystkie trafiające do Was zdjęcia mają najwyższą jakość.

Przez ostatnie lata zajmowałem się współpracą z limanowskimi portalami informacyjnymi, telewizją limanowską oraz z Gazetą Krakowską. Moje zdjęcia publikowane były m.in. w RMF FM i TVN24.

W swojej ofercie posiadam wykonywanie:

– sesji okolicznościowych: uroczystość ślubna oraz weselna, chrzest, komunia, studniówka, wieczory panieńskie oraz inne przyjęcia, – sesji reklamowych – fotografia wnętrz, fotografia produktu, zdjęcia do sklepów internetowych,
– sesji reklamowych – fotografia wnętrz, fotografia produktu, zdjęcia do sklepów internetowych,
– sesji reklamowych – fotografia wnętrz, fotografia produktu, zdjęcia do sklepów internetowych,
– fotografii reportażowej.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do współpracy!